קייטרינג לפסח

בשנים האחרונות צובר תאוצה בחג הפסח טרנד מאד חכם. ישראלים רבים הגיעו למסקנה, שהטרחה הכרוכה בהכנות לחג, גובה מהם מחיר נפשי וכספי גבוה מדי והם מעדיפים לקנות לעצמם שקט נפשי ויכולת ליהנות מערב החג בחיק המשפחה, מבלי לשעבד את עצמם לעבודות פרך עד ערב החג ובמהלכו.

הרעיון הוא שפונים לשירות קייטרינג ומזמינים את שירותיו לאורך ערב החג, כך שבעצם מקבלים ליווי מלא לכל שלבי האירוע, כמו בכל אירוע אחר, שהייתם מזמינים אליו אורחים ומגישים להם מזון. אנשי הצוות של הקייטרינג מגיעים אל המקום שבו תבחרו לבלות את ערב החג, עם כל המנות של החג, כולל המנות המסורתיות של הברכות, כולל השתייה הקלה והאלכוהול. המנות החמות מגיעות חמות ומהבילות, כך שאתם מקבלים אותן מוכנות להגשה ואין צורך להתעסק עם חימום בתנור או עם חימום על הגז.

כדי לוודא שאתם בוחרים בספק הקייטרינג הנכון, שלא יאכזב אתכם, שימו לב לכך שאתם בוחרים שירות קייטרינג ותיק ובעל סטנדרטים גבוהים, אשר מקפיד על איכות חומרי הגלם והמוצרים שהוא משתמש בהם. תוכלו לבחון זאת בטעימות שהקייטרינג עורך, או לשאול כמה שאלות, למשל לגבי איכות הבשר, או טריות הירקות שהם משתמשים בהם ומהיכן הם קונים אותם.

שירות קייטרינג שיודע "לתקתק" את העבודה אינו נבהל מכל מגבלה טכנית ויודע להיערך מבחינה לוגיסטית לאתרי אירוח ולתנאי הגשה שונים ומגוונים. אנשי הצוות המקצועיים של הקייטרינג מגיעים מספיק זמן מראש, עורכים את השולחנות בצורה יפה ואסתטית, מכינים את האוכל להגשה וגם מקבלים את פני האורחים ומגישים להם את המנות על פי הצורך, הם דואגים למילוי מחדש של הקערות המרכזיות ולכך שהשתייה והאלכוהול לא יחסרו בכוסות. לכם נשאר רק להתיישב לשולחן וליהנות.

הנאה אחת קטנה נוספת בהזמנת קייטרינג לפסח, היא כמובן הקינוחים המושחתים. לא הרבה אנשים מתעסקים עם אפייה ולא כולם מצליחים במשימה של אפייה ללא קמח. היופי הוא, שקייטרינג ייעודי ומנוסה שיש לו קונדיטוריה מתמחה משלו, מסוגל להציע שלל מנות מתוקות שאין בהן טיפת קמח ויידע לפנק אתכם בקינוחים עשירים וטעימים ביותר, שיעמדו בכל מגבלות החג והכשרות.

יתרון נוסף, הוא שאם אתם לא בעניין, אתם לא צריכים לעבור את התהליך המתיש של הכשרת המטבח והכנתו לערב החג. ישנם מספיק שירותי קייטרינג, שמחזיקים בתעודת כשרות מלאה ומקבלים תעודה מיוחדת לפסח מהמוסדות הרבניים המתאימים, כך שאתם יכולים להשאיר את הסכו"ם החמץ בארון ולאטום את המזווה ופשוט להזמין שירות קייטרינג שמגיע עם מנות כשרות לפסח כהלכתן, שבושלו בסירים מוכשרים ויוגשו בכלים ייחודיים לחג.

יש מי שיכול לתת מענה לכל מה שאתם צריכים

השורה התחתונה היא, שהקייטרינג יכול להגיע עם כלים ואמצעים על פי דרישותיכם ובקשותיכם. הכול בעצם תלוי בחליפת האירוח שאתם רוצים לתפור לעצמכם. השירות יכול לכלול גם שולחנות בגודל מתאים לאירוח מספר גדול של אנשים וכסאות נוספים בהתאם. הקייטרינג גם אמון על עיצוב החלל ויצירת האווירה, אם תרצו בכך, כך שהאורחים ירגישו שהם באמת מגיעים לאירוע מושקע באווירה חגיגית. זה אומר דאגה לפרטים הגדולים ביותר, כמו מפות וסידורי פרחים ועד לפרטים הקטנים, כמו סט צלחות וסכו"ם חגיגי ברוח החג.

הכי כיף זה ההתקפלות המהירה של כל הבלגן! במקום לקרוא לכולם לפנות את כל הכלים מהשולחן, לריב עם דודה אחת שמתעקשת להדיח לבד את כל הכלים, או לשמוע את המדיח עובד שעות נוספות לאחר האירוע ולהוריד את אינסוף שקיות הזבל עם הבקבוקים, שאריות האוכל והלכלוך. כל האוכל מגיע בכלים חד פעמיים ייעודיים ובסוף הערב אנשי הצוות של הקייטרינג מפנים את כל הצלחות והכלים, לוקחים איתם את האשפה וכל הבלגן נעלם מהבית שעה לאחר תום האירוע, כאילו לא היה דבר.

הרעיון הוא, שבסופו של עניין אתם פטורים כמעט מכל דאגה ומשימה הקשורות לאירוח הערב ואתם פנויים להיות עם האורחים שלכם, ליהנות מהמפגש החברתי ולהתענג על האוכל המצוין שיוגש לכם.