קייטרינג במרכז – קייטרינג משובח הוא המפתח להצלחת כל אירוע!

קייטרינג מוצלח הוא אבן היסוד של כל אירוע. חברות רבות מציעות שירותים של קייטרינג במרכז, כולן מבטיחות  אירוע מושלם, אך לא כולן עומדות בציפיות. אמרתם "קייטרינג כמהין", אמרתם אירוע מוצלח שלא יישכח זמן רב. אינספור לקוחות ישמחו להעיד ולספר על האירוע המוצלח, על האוכל הטעים ועל השירות האדיב והמקצועי.  צרו קשר עם קייטרינג כמהין כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם.

קייטרינג במרכז –  כדי שכולם יהללו אותך!

כאשר בוחרים קייטרינג במרכז חשוב להתאים את התפריט ואת סגנון האוכל לאורחים. כדי לדעת מהו התפריט המתאים, כדאי לפלח את המוזמנים לפי גיל, עדה, מעמד חברתי ועוד. כך נוכל ללמוד מיהם האורחים שלנו ולנסות להתאים להם את התפריט. תפריט המתאים לקהל מבוגר לא יתאים כמובן למוזמנים צעירים ולהיפך. אם נצליח למצוא את המכנה המשותף לקהל, נוכל להתאים תפריט שייהנה כמעט את כולם.

חשוב לבחור חברת קייטרינג בעלת ניסיון רב. מצבי לחץ באירוע הם לא תופעה בלתי שכיחה, לכן חשוב לברר איך החברה עומדת במצבי לחץ והפתעות בלתי צפויות. זה לא יהיה נחמד אם בשל סיבה כלשהי האוכל יתעכב ויגרום לאיחור בכל הלו"ז של הערב.

טריות, היגיינה וחומרי גלם משובחים הם הבסיס שעליו נבנה כל קייטרינג מוצלח. לכן כאשר אתם בוחרים קייטרינג במרכז עליכם לבדוק בקפידה את שלושת הגורמים הנ"ל. אף בעל אירוע לא ישמח לשמוע כי האורחים שלו סבלו מקלקול קיבה לאחר האירוע.

המפתח לקייטרינג מקצועי, בלתי שגרתי ומיוחד הוא השילוב שבין מוכר לחדש. הגישו לאורחים את המנות המסורתיות שכולם אוהבים, אך בקשו ממנו לשלב חידושים פיקנטיים שיגרו את החיך וידגדגו את הלשון. האורחים יתפעלו ולא יפסיקו להלל את האירוע שלכם.

צוות העובדים חייב להיות אדיב, מקצועי וקשוב לאורחים. על המלצרים לשרת את האורחים בחיוך גדול. האוכל הטעים  ביותר יהיה פחות אטרקטיבי אם המלצרים לא יהיו נחמדים ויכעיסו את העובדים. כדאי לכם לבקר באירוע און ליין שעורכת חברת הקייטרינג ולהתרשם מצות העובדים ומצורת ההגשה.

לפני שאתם בוחרים קייטרינג במרכז אל תוותרו על הטעימות. גם אם קיבלתם הרבה המלצות על אודות חברת הקייטרינג, אל תסמכו רק עליהם ובחנו בעצמכם את האוכל. בקשו מחברת הקייטרינג להגיש לכם טעימות ממבחר גדול של מנות כדי שתוכלו להחליט בלב שלם על התפריט האהוב עליכם ביותר.

קייטרינג במרכז – חמישה דברים על אודות קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי הוא טרנד לוהט בכל העולם וגם בישראל. בכל האירועים מעוניינים בעלי האירוע לפנק את האורחים ולהגיש להם ארוחה עשירה ומזינה. אחת הבעיות באירועים רבים היא הניסיון לשלב בין ארוחה מפנקת ועשירה לבין מסיבת ריקודים סוערת. כדאי לדעת כי האוכל הבשרי מכביד הרבה יותר מאשר מזון חלבי, אם החלטתם להגיש קייטרינג בשרי יש סיכוי שהאורחים שלכם יתעצלו לרקוד ולשמוח.

קייטרינג במרכז המגיש אוכל חלבי פותר את בעיית הכשרות. בכל אירוע ובכל חברה תמיד יימצאו מספר אנשים המקפידים על אוכל כשר. מוצרים חלביים, אינם דורשים במקרים רבים, תעודת כשרות והשגחה מיוחדת.
קייטרינג חלבי הוא קייטרינג זול יותר. חומרי הגלם שמהם עשויים המאכלים החלביים זולים הרבה יותר מאשר חומרי הגלם של המטבח הבשרי. על אף המחיר הזול יחסית, קייטרינג חלבי מציע אוכל מיוחד, מקורי, מגוון, מתוחכם ומשביע לא פחות מהאוכל הבשרי.

קייטרינג חלבי כי אין כמו הקינוחים. חברות רבות של קייטרינג במרכז הן חברות בעלות תעודת כשרות, ולכן אינן יכולות להגיש קינוחים חלביים. בחרתם קייטרינג חלבי, אין גבול לשפע , לארומה ולטעמים המיוחדים של הקינוחים