עיצוב ואווירה

אירוע מוצלח הינו אירוע בו בוצעה התאמה של כל רכיביו לאופי והעדפות בעלי השמחה ואורחיהם ובהם אווירה וסגנון, אטרקציות, מוזיקה, תפריט אוכל ועוד.

בקייטרינג כמהין יוצרים סביבה נוחה ומפנקת ליצירת האווירה המושלמת. תחושה ביתית תלווה אתכם בכל התהליך, החל מפגישת ההיכרות הראשונה ועד לאחר האירוע המרגש.

על מנת שנוכל ליצור לכם אירוע מושלם, עליו עוד רבות ידובר, החלטנו פה אחד, כי אתם קובעים ואתם שותפים מלאים בכל הבחירות וההחלטות- תרגישו חופשי לבקש כל אשר על לבכם. כחלק בלתי נפרד משירותי הקייטרינג, אנו נזמין עבורכם ציוד אלטרנטיבי, שולחנות וכיסאות מעוצבים, נרות, מפות ומפיות בגוונים שונים, במטרה לעצב את האירוע על פי העדפותיכם. נבחר יחדיו את צבעי האירוע, כלים ואטרקציות מיוחדות להשלמת אווירה שמחה וחגיגית, מתחילתו ועד סופו של האירוע, לרבות רעיונות והמלצות יצירתיות, בהתאם לאופי האירוע והחוגגים, אשר יבטיחו הנאה מרובה לערב קסום ובלתי נשכח, בשילוב תפריט כשר אנין טעם – להצלחת האירוע ולערב בלתי נשכח.

בכמהין הלקוח הוא הקובע והצוות, בניצוחו של השף שחר קרן, ידאג ללוות אתכם מהפגישה הראשונה ועד ליום שאחרי האירוע, ברגישות ומסירות העוטפת אתכם ודואגת עד הפרט
האחרון לכל אשר יחפוץ לבכם!

קייטרינג כמהין- שירות עם חיוך ותפריט משובח!
נשמח לשמוע ולהיפגש עימכם.