קייטרינג בשרי מושגים

מחפשים קייטרינג טעים ואיכותי? – מצאתם!!!

קייטרינג כמהין הינו בעל ניסיון עשיר והתמחות מקצועית בתחום שירותי בשר ואסאדו.

שירותי גריל עד הבית – אנו מספקים ללקוחותינו שירותי גריל עד הבית. במהלך האירוע אנו מציבים צוות גרילמן וגרילים מקצועיים לצליית הבשרים הטריים והמשובחים. אנשי הצוות נבחרו בתשומת לב מיוחדת כדי לספק לכם חווית בשרים עשירה שעוד לא טעמתם

שירותי גריל מיומנים – קייטרינג כמהין מציע ללקוחותיו שירותי גריל מיומנים המכילים מגוון בשרים אניני טעם ובהם: אנטרקוט עסיסי, פרגיות במרינדות מגוונות, סאדו עגל, נתח קצבים ועוד.
כולם יבקשו עוד. אנו מתחייבים להביא את הבשרים הטובים ביותר, מתחייבים למגוון גדול של תפריטים בשילוב סלטים מיוחדים ותוספות חמות. בסוף האירוע אף אחד לא יישאר רעב.

צוות אנשי גריל מיומנים ומקצועיים שירותי הגריל מתבצעים על ידי צוות מיומן המציג את עבודתו באופן פרונטאלי לסועדים ויוצר SHOW מרהיב ריחני ומעורר תיאבון המהווה חלק בלתי נפרד מייחודו של האירוע לכל המשתתפים.

קייטרינג בשרי – מושגים שחשוב להכיר

קייטרינג בשרי מתאים לאירועי צהריים וערב. קייטרינג בשרי הוא הקייטרינג הפופולארי ביותר, זהו קייטרינג המפיק אירוע ברמה אחרת. הוא מתאים לכולם, גם לצעירים וגם למבוגרים. קייטרינג בשרי מציע מגוון גדול של מנות בשריות כמו בשר בקר, תבשילי עוף, פרגיות על האש , חזה עוף במרינאדה, סטייק אנטרקוט, בשר כבש, עוף מוקפץ, הודו מעושן ועוד.

קייטרינג אסאדו – בשר אסאדו זהו שם נרדף לבשר איכותי. לא מדובר רק בשיטת צלייה מיוחדת, אלא  בבחירת נתח בשר משובח. בשר אסאדו נצלה על האש בצלייה איטית וממושכת ומוגש בצורת חיתוך רוחבי.

מנות כבש – בשר הכבש פופולארי מאוד, הוא שומני, עסיסי ומתאים לעשיית שישליק בשר, קציצות כבש טחון, ממולאים ועוד.

מנות אווז – מנות אווז נחשבות למנות יוקרתיות ביותר ואנינות טעם. מנות אווז מוגשות באירועים יוקרתיים לאנשים שמבינים בבשר טעים.

צורות שונות של בישול – קיימות צורות בישול עיקריות שבהן נוהגים להשתמש בבישול מוצרי בשר ועוף.

בישול ממושך – בישול מושך מעניק לכל תבשיל טעם עמוק ועשיר. בבישול העמוק אנו מוסיפים תבלינים מיוחדים, שומן, עצמות ועוד המשדרגים כל תבשיל.

צלי קדירה – צלי קדירה הוא בישול ממושך על להבת גז נמוכה של נתחי בשר שלמים. במשך הבישול הממושך מיצי הבשר מתערבבים עם מרכיבים נוספים בקדירה. את נתחי הבשר צולים בתוספת נוזלים כמו מים, יין ציר ועוד. כדי לשפר את הטעם רצוי לצלות את נתחי הבשר מכל הצדדים כדי לצרוב אותו ולשמור על העסיסיות שבו.

טיגון – יש כמה צורות של טיגון, טיגון קל או טיגון בשמן עמוק. טיגון מתאים לאומצות, לשניצל, ולקציצות בשר. בעת טיגון האומצות אנו משתמשים במחבת כבדה בעלת רמת חום גבוהה. מכת החום משחימה את האומצה לאחר הצלייה הראשונה אנו מתאימים את רמת החום לסוג הבשר.

רמות שונות של צליית אומצות:

נא – המעטפת החומה אפורה ופנים הנתח אדום ומדמם.

מדיום רייר – הבשר חום וצרוב מבחוץ, אך בתוכו הוא ורדרד ועסיסי. ברוב המסעדות זוהי דרגת הצלייה המומלצת.

עשוי – רוב האומצה צלוי היטב, אך רמת העסיסיות יורדת.

עשוי היטב – זוהי הדרגה הגבוהה ביותר של הצלייה. הבשר חום, צלוי היטב, אך הוא עלול להיות צמיגי וקשה ללעיסה והוא הרבה פחות עסיסי.

קייטרינג כמהין – אוכל לאירועים בטעם של בית כדי להפיק אירוע מיוחד ושונה, אירוע יוקרתי ומרשים.