קייטרינג במודיעין – יצירת אומנות קסומה, חושנית וטעימה!

קייטרינג איכותי ומשובח כבר מזמן אינו נחלתם של העשירים בלבד. פתגם עממי אומר: אמור לי מה אתה אוכל ואומר לך מי אתה. אירוע שבו מוגש קייטרינג גורמה, הוא בדרך כלל אירוע מושקע ויוקרתי המעיד על בעליו. יש הרבה חברות של קייטרינג במודיעין , אך אין הרבה כמו "קייטרינג כמהין".  "קייטרינג כמהין" הוא בעל ניסיון רב בתחום, הוא מגיש מאכלי גורמה תאווה לעיניים וטעימים לחיך, ולכן הוא נמצא בראש הרשימה של חברות הקייטרינג במודיעין ובמקומות נוספים. צרו קשר, גם אתם לא תתאכזבו.

קייטרינג במודיעין –  מהו קייטרינג גורמה?

המושג של קייטרינג גורמה לקוח מהתרבות הצרפתית שבה נהוג לכנות אדם אנין טעם  בשם "גורמן". גורמן בצרפתית זה סוג של קפדן ודייקן, לכן קייטרינג גורמה מתאימים לאנשים המקפידים על רמת האוכל ועל איכותו.

קייטרינג גורמה הוא קייטרינג שבו איכות חומרי הגלם שמהם עשויים המאכלים גבוהה מאוד בהקפדה ללא פשרות על טריות. בקייטרינג גורמה אין אוכל קפוא אין מזון משומר או מעובד, כל הפירות והירקות טריים ומותאמים לעונת השנה.  קייטרינג גורמה זהו קייטרינג הבנוי על טהרת הטריות.

קייטרינג גורמה משקיע בתפריט מקורי ומיוחד. את התפריט בונים שפים אומנותיים ומוכשרים המשקיעים זמן, ידע ומחשבה בבניית המנה, משכללים ומשדרגים אותה במטרה להוציא מחומרי הגלם את פסגת הטעמים המרבית. השפים המנוסים מכינים את המאכלים בצורה מתוחכמת . אוסף הטעמים, הריחות והצבעים משכר כל אחד ומלהיט את היצרים.

אנו אוכלים פעמיים, בפעם הראשונה עם העיניים ואחר כך באמצעות הפה. קייטרינג גורמה הוא קייטרינג המשקיע בעיצוב המנה, כל מנה הא חוויה עיצובית וקולינארית. המנה המעוצבת מגרה את בלוטת הטעם וכל אחד מתמוגג  מהמנה רק מלהביט בה.
מאכלי גורמה הם מאכלים עשירים ויקרים קצת יותר בשל העלויות הגבוהות של חומרי הגלם המושקעים ושל העיצוב והשעות הרבות המושקעות בהכנת כל מנה ומנה.

קייטרינג במודיעין– כמה מילים על אודות הכשרות

הרבה חברות של קייטרינג במודיעין ובמקומות נוספים מבקשים תעודת כשרות מרבנות המקומית ולעתים גם מגופי כשרות פרטיים. אחוז שומרי המסורת בעיר מודיעין הוא גבוה מאוד והם מעוניינים בקייטרינג כשר. נוסף על כך לכל אחד מאתנו יש בני משפחה, חברים או ידידים השומרים על כשרות, זה לא יהיה נעים אם הם יגיעו לאירוע שלנו ולא יוכלו לטעום שום דבר.

קייטרינג במודיעין המקפיד על כללי הכשרות מקפיד גם על איכות המזון ועל הטריות. אחד הפרמטרים המרכזיים בכשרות הוא הקפדה מלאה על ירקות טריים, נקיים וללא תולעים. גם הניקיון הוא פרמטר מרכזי בדרישת הכשרות. לכן, אם אכלתם מאכלים מקייטרינג כשר, אכלתם מזון נקי, טרי והיגייני.

יש דרגות שונות ברמת הכשרות. יש קייטרינג במודיעין שיציג תעודת כשרות מהרבנות המקומית ויש קייטרינג במודיעין שיציג תעודת כשרות מגופי כשרות פרטיים. ההנחה היא כי גופי הכשרות הפרטיים מקפידים על סטנדרים מחמירים יותר . קייטרינג מהדרין הוא קייטרינג המגיש אוכל "גלאט" שפירושו אוכל חלק, כלומר מזון העשוי מחומרי גלם שלא התעוררו לגביהם בעיות כשרות. קייטרינג מהדרין מתאים לציבור הדתי המחמיר יותר בדרישות הכשרות.

בשל הדרישה הגבוהה לאוכל מהדרין, גם הרבנויות המקומיות, המעניקות את תעודות הכשרות, פתחו מחלקות מהדרין. הכשר רבנות מהדרין הוא הכשר המסמל הקפדה גבוהה יותר על הלכות הכשרות. בכל העולם מצויים יהודים המקפידים על אכילת אוכל כשר. בחו"ל אין חוק כשרות כמו בישראל, אך גם שם הוקמו גופי כשרות פרטיים כשהמפורסמים שביניהם  הם  שני ארגוני כשרות הנמצאים בארצות הברית, אך מעניקים הכשרים בכל רחבי העולם.